Центр творчості дітей та юнацтва "СОНЯШНИК"

КЛУБ  "      ЕРУДИТ         "
Інформаційний портал
ЦТДЮ "Соняшник"
Обухівський
Михайло Іванович

керівник клубу "Ерудит",
методист
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення одинадцятого міського чемпіонату
з інтелектуальних ігор 2011 - 2012 н.р.
серед команд ерудитів закладів освіти
м. Біла Церква

Бути ерудитом - престижно!


       Одним з ефективних шляхів реалізації завдань виховання підростаючого покоління, в тому числі інтелектуального розвитку особистості, є організація діяльності клубів інтелектуальних ігор. Такі клуби покликані виховувати в учнівської молоді громадянську та соціальну відповідальність, позитивні мотиви навчальної діяльності, готовність до практичного застосування знань і вмінь, розвиток пізнавальних здібностей та культуру розумової праці.
       Організація з підлітками педагогічно керованих інтелектуальних ігор в умовах позашкільного закладу відіграє важливу роль у розвитку їх життєвих компетентностей, стимулюванні до самоорганізованості та самопізнання.
       Не секрет, що останнім часом серед більшості учнівської та студентської молоді стало престижно бути ерудованим, освіченим, обізнаним у різних сферах суспільного та культурного життя, мати широкий світогляд.
       То ж не дивно, що таким популярним є міський клуб інтелектуальних ігор "Ерудит", яким протягом багатьох років керує талановитий педагог, відмінник освіти України, удостоєний педагогічного звання "Керівник гуртка - методист" Михайло Іванович Обухівський.
       Цілеспрямований, знаючий позашкільник у своїй  роботі з підлітками вибрав такі напрями діяльності:
  • організація та проведення постійно діючого чемпіонату міста з інтелектуальних ігор серед команд ерудитів загальноосвітніх навчальних закладів;
  • участь збірної команди клубу в обласному чемпіонаті з інтелектуальних ігор та в різноманітних турнірах ерудитів, в товариських іграх з командами ерудитів інших закладів;
  • організація та проведення канікулярних брейн - рингів (осінній, зимовий та весняний), індивідуального заочного конкурсу ерудитів на сторінках міської преси.
       Однією із активних форм інтелектуального розвитку старшокласників, виховання у них любові до рідного краю, прагнення глибше пізнати бойовий і трудовий шлях своїх земляків став відкритий міський турнір з інтелектуальних ігор серед молодіжних команд ерудитів, присвячений   80-піччю з дня утворення Київської області.
       Організаторами турніру стали управління освіти  і науки Білоцерківської міської ради, Центр творчості дітей та юнацтва "Соняшник" та міський клуб інтелектуальних ігор "Ерудит" за сприяння та підтримки Білоцерківського благодійного фонду Костянтина Єфименка.
У відбірковому етапі, що проводився в актовій залі ЗОШ №5, взяли участь 22 команди загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічного коледжу та Національного аграрного університету. В напруженій боротьбі в двох ігрових групах команди боролися за 1-5 місця, які давали право на участь у фінальній частині змагань.
       24 березня відбувся фінал турінру, який проводився в актовій залі гімназії №1. У ньому взяли участь 10 найкращих команд відбіркового етапу. Це - команди ерудитів ЗОШ №5, "Вікторія" ЦТДЮ "Соняшник", СЗОШ №9, ЗОШ №20, СПМШ №16, гімназії №1, ЗОШ №4, ЗОШ №11, гімназії №2, ЗОШ №17.
       У безкомпромісній боротьбі як командній, так й індивідуальній, молоді ерудити змагались у знаннях історії, культури, освіти, економіки Київщини. Найерудованішою  в цьому плані виявилась команда "Вікторія" ЦТДЮ "Соняшник", яка й посіла перше місце. У складі команди: Форостенюк Сергій (СЗОШ №12) - капітан, Драбинко Віталій (державний ліцей), Кушнір Анастасія (СЗОШ №1), Пильник Олексій (СЗОШ №12), Гордійчук Сергій (гімназія №2), Мопанько Миколай (ЗОШ №21).
       Про напружену боротьбу свідчить той факт, що результати команд, які посіли друге та третє місця, відрізнялися лише на один бал. Цей бал дістався команді СЗОШ №9 (ІІ місце), а третє призове дісталось ерудитам ЗОШ №20.
       Переможців та призерів турніру сердечно привітала директор Білоцерківського благодійного фонду Костянтина Єфименка Олена Дмитрівна Ткач. З хвилюванням вона зазначила, що приємно вражена високим рівнем знань та ерудиції старшокласників міста, їх командним духом,  стремлінням до перемоги. Олена Дмитрівна побажала юнакам та дівчатам успіху у реалізації їх мрій та планів, у подальшому трудовому та студентському житті.
       Від благодійного фонду Костянтина Єфименка Ткач О.Д. нагородила переможців кубками та цінними подарунками.
Завідувачка сектору виховної роботи та позашкільної освіти  управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Щербань Л.О. вручила переможцям грамоти.
       Також грамотами були відзначені 7 команд ерудитів - учасників фіналу.


               Директор ЦТДЮ "Соняшник"                                                В.Д. Гутник

Головна        Архів клубу        Графік турнірів        Заочний конкурс молодих ерудитів         Новини
Умови
проведення відкритого міського турніру з брейн-рингу 
на Кубок міського голови,
присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка
"Стежками Шевченкової долі"

ПОЛОЖЕННЯ про проведення сімнадцятого міського чемпіонату
з інтелектуальних ігор 2016/2017 н.р.
серед команд ерудитів закладів освіти
м. Біла Церква

ЗАОЧНИЙ КОНКУРС ЕРУДИТІВ

       Увосьме на сторінках газети "Главная" стартував заочний індивідуальний конкурс молодих ерудитів, що триватиме до кінця травня наступного року.

Контактна інформація
Філіал Центру творчості дітей та юнацтва "Соняшник"
(вул. Некрасова, буд. 139), тел.: 0672916878 - Обухівський Михайло Іванович.

Під час осінніх канікул
Під час літніх канікул
Під час зимових канікул
Міський турнір з брейн-рингу "Через поразки - до перемоги"


       Нещодавно протягом трьох днів команди ерудитів навчальних закладів міста брали участь у відкритому міському турнірі з брейн-рингу, присвяченому 100-річчю Української революції. Організаторами турніру були управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Центр творчості дітей та юнацтва "Соняшник" і міський клуб інтелектуальних ігор "Ерудит".
       У змаганнях взяли участь 22 шкільні команди, ерудити Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну і Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу. Протягом всіх змагань учасники демонстрували ґрунтовні знання періоду історії України, що охоплював 1917-1921 роки.
       У фіналі зустрілися найсильніші команди, що вибороли призові місця у двох відбіркових групах. Це - ерудити БНВО "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня", БЗШ №17, БСШ №9, БЗШ №4, БНВО "Ліцей-МАН", гімназії №2 та БЗШ №7 (як господар проведення фіналу). Баталії відбувалися в актовому залі БЗШ №7, і боротьба була дуже напруженою, про що свідчить і сума балів команд, де різниця часто була лише в один бал. Виборола перемогу команда БЗШ №17, відповідно друге та третє місце посіли команди БНВО "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня" і БСШ №9.
       Переможці, призери і всі фіналісти були нагороджені грамотами управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Під час весняних канікул